Jsme největší výrobce uzlových sítí v ČR

Máme desítky let zkušeností a dokážeme vyrobit síť takřka na cokoliv

  • Dobře poradímePomůžeme vám vybrat správný rozměr, velikost oka a sílu šňůrky, aby vám síť dobře sloužila.
  • Kvalitně zpracujemeCelý proces výroby, od spletení vlákna, až po dokončení, máme pod dohledem u nás v Tišnově.
  • Rychle dodámeHotové produkty expedujeme do 48 hodin. Zakázky na míru zpracujeme do 14 dnů.

Vyrábíme sítě na míru

Vyrábíme sportovní, průmyslové, rybářské, ochranné, ale třeba i houpací sítě. Zpracujeme jakýkoliv tvar a rozměr sítě, podle toho, k jakému účelu ji budete využívat.

Sítě na míru

Naše realizace

Sítě vyrábíme již 30 let. Za tu dobu jsme vyvinuli a vyrobili nespočet druhů, rozměrů a tvarů. Zatím se nenašla zakázka, se kterou bychom si nedokázali poradit.

Sportovní sítě

Naše sítě najdete na velkých stadionech, volejbalových a tenisových hřištích, v brankách na fotbal, florbal i hokej. Také je často uvidíte v oknech tělocvičen nebo na golfových hřištích. Díky uzlům vydrží síť po mnoho let, když se na nějakém místě přeruší, nerozpárá se.

Nabídka sportovních sítí

Průmyslové sítě

Naše průmyslové sítě chrání pracovníky na výškových stavbách, brání pádu balvanů na skalách a zajišťují náklad ve vagonech a kontejnerech. Ze síťoviny vyrábíme také sítě, které drží papírový odpad na skládkách pěkně pohromadě.

Nabídka průmyslových sítí

Ochranné sítě

Pro oplocení sportovního areálu, zahrady, svahu nebo zajištění bezpečnosti dětí vyrábíme ochranné sítě. Jejich klíčovou vlastností je vysoká odolnost, proto je vyrábíme z pevných a nenasákavých materiálů. Máme k dispozici i nehořlavou variantu „Antipyrex”.

Nabídka ochranných sítí

Sítě pro hru a zábavu

Se sítěmi pro hru a zábavu můžete oživit hodiny tělesné výchovy, vylepšit dětské hřiště nebo je využít doma na zahradě. Naše sítě mají takové vlastnosti, že se hodí jak do krytých sportovišť a tělocvičen, tak do venkovních prostor.

Nabídka sítí pro hru a zábavu