Tradiční česká výroba

Od roku 1992 vyrábíme kvalitní uzlové sítě. Navazujeme na stoletou tradici textilní výroby v Tišnově, která se od 60. let soustředila na výrobu síťovin. V současné době dodáváme sítě po celé Evropě a každý rok nás můžete potkat na výstavě ISPO v Mnichově.

Sítě pro všechny a na všechno

Naše sítě využívají sportovci, rybáři, stavaři, železničáři, ale třeba i rodiče, kteří potřebují ochrannou síť na patrovou postel pro děti. Každému dokážeme poradit, jaký typ síťoviny je pro něj vhodný a zpracujeme pro něj řešení na míru.

Naše produkty

Hledáte síť, která něco vydrží?

Naše sítě se díky uzlům nerozpářou, vydrží vám roky a dají se snadno opravit.

Výroba

Poctivá ruční práce

Zakládáme si na tom, že každá síť prochází rukama našich zkušených pracovnic. Zároveň máme nejmodernější stroje z Japonska na splétání sítí a vlastní pletací stroje na šňůry. Výrobní proces máme pod kontrolou a proto vám můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu.

Více o výrobě

Rodinná tradice

Hrdě se hlásíme k rodině, která založila v Tišnově textilní výrobu. Podnikatel Alois Řezáč, který ve městě působil i jako starosta, předal v krizových 30. letech firmu svému synu Jiřímu. Ten do jejího názvu otiskl jméno své manželky Květy, které neseme dodnes – Kv.Řezáč.