Výrobky z ocelových lan

Šplhací sítě HERKULES jsou vyráběny ze stáčeného lana o průměru 16 mm s ocelovým jádrem a opletem z polypropylenu modré, červené, zelené nebo žluté barvy a okem nejčastěji 25cm nebo 30cm. Sítě, šplhací žebříky a šplhací lana jsou certifikovány dle normy pro zařízení dětských hřišť ČSN EN 1176-1. Uvedené ceny jsou pouze orientační, přesnou cenu Vám sdělíme na základě Vašich požadavků: rozměr, velikost ok, způsob ukončení (viz. foto). Výroba trvá cca 2 týdny.

Šplhací sítě jsou určeny především na dětská hřiště jako samostatné prvky nebo jako součásti herních sestav. Lze je použít i v interiéru. Sítě vyrábíme na míru dle přání zákazníka (v maximálním rozměru 5x5 m) a s různým způsobem zakončení, která odpovídá příslušné normě. Barva jednotlivých plastových komponentů se může lišit od zobrazení.

A2  - očnice malá + kroužek o průměru 5 cm
A3  - očnice malá + matice DIN 582 nebo šroub DIN 580
A5  - závitová tyč délky 14cm (délku lze přizpůsobit na přání zákazníka)
A6  - držák do dřeva
A7  - spojovací oblouk (toto zakončení je vhodné pouze na spodní okraj herních prvků, které jsou kotveny pod povrchem)
A8  - zális (volný konec)
B1  - FLEXI T-konektor (používá se na tvarovné sítě, kde jsou lana pod úhlem)
B2  - ALU T-konektor
B3  - plastový T-konektor
C1  - standard konektor
C2  - ALU konektor
C3  - konektor velký
C4 - standard konektor plný
D1  - spojka lana pro konec-konec


Šplhací síť z ocelových lanŠplhací síť z ocelových lan
  • Kód produktu: 92-250
  • Materiál - síla: Ocelové lano 16mm
  • Velikost ok: 250 mm (větší oka možná)
  • Barva:
  • Sítě pro hru a zábavu: Výrobky z ocelových lan
4 646 Kč3 840 Kč bez DPH

Šplhací žebříky HERKULES

Šplhací žebříky HERKULES jsou vyráběny ze stáčeného lana o průměru 16 mm s ocelovým jádrem a opletem z polypropylenu modré, červené, zelené nebo žluté barvy. Příčky délky 40 cm mohou být dřevěné nebo plastové (červené,žluté).
Jsou certifikovány dle normy pro zařízení dětských hřišť ČSN EN 1176-1.
Šplhací žebříky jsou určeny především na dětská hřiště jako samostatné prvky nebo jako součásti herních sestav. Lze je použít i v interiéru. Žebříky vyrábíme v délce 2 m nebo dle přání zákazníka do délky max. 7 m. Žebříky delší než 3 m se musí instalovat v šikmém směru. Kotvení horního okraje je nejčastěji očnicí s kroužkem o průměru 5 cm a spodního okraje zálisem nebo očnicí s kroužkem o průměru 5 cm.
 

Šplhací lana HERKULES

Šplhací lana HERKULES jsou vyráběna ze stáčeného lana o průměru 16 mm s ocelovým jádrem a opletem z polypropylenu modré barvy. Lana jsou hladká nebo s plastovými uzly. Jsou certifikovány dle normy pro zařízení dětských hřišť ČSN EN 1176-1.
Šplhací lana jsou určena především na dětská hřiště jako samostatné prvky nebo jako součásti herních sestav. Lze je použít i v interiéru. Lana vyrábíme v délce 2 m nebo dle přání zákazníka do délky max. 7 m. Lana delší než 3m se musí instalovat v šikmém směru.